Tour de France 2026 Rada: Alpe d'Huez kahekordne etapp ja kus see võidetakse
Kaks päeva. Üks mägi. Esmakordselt alates 1979. aastast lõppeb Tour de France Alpe d'Huez'il kahel järjestikusel etapil, ja 2026. aasta rada on selgelt üles ehitatud nii, et kogu võistlus toimub just seal, viimase 48 tunni jooksul. See on etappide kaupa juhend Tour de France 2026 rajale, uuendatud pärast ametlikku Pariisi esitlust 23. oktoobril 2025: kinnitatud kuupäevad, täielik etappide nimekiri, tõusude statistika, mis tõeliselt loeb, ja otsekohene vastus, millistel päevadel otsustatakse kollane särk.
Kui loed enne järgmist juulit ainult ühte rajapreviuud, siis tee see just see. Allpool leiad viidatud tabelid, mida otsijad soovivad, koos taktikalise lugemisega, mida fännid tahavad, ühel lehel, et sa ei peaks hüppama Wikipedia etappide tabeli ja kusagil mujal oleva proosa vahel.
Peamised järeldused
- Kuupäevad: 4–26 juuli 2026, 113. väljaanne. 21 etappi, 2 puhkepäeva.
- Skala: 3,333 km ja 54,450 m kogutõusu.
- Pealkiri: järjestikused Alpe d'Huez'i tippfinishid (etapid 19 ja 20), esmakordselt alates 1979. aastast.
- Ainult 26 km individuaalset ajavõttu, ajalooliselt madal, mis kallutab kogu võistluse puhtatele tõusjatele.
- Kus see võidetakse: viimane nädal. Enamik analüütikuid osutab etapile 20, Kuninglikule etapile, kui otsustavale päevale.
- Lemmik: Tadej Pogačar, kes jahtib rekordit tasakaalustavat viiendat tiitlit Vingegaardi ja Evenepoeli vastu.

2026. aasta Tour de France rada lühidalt: mis on sel aastal uut
Võistlusdirektor Christian Prudhomme nimetas 2026. aasta rada "crescendo"'ks finiši suunas, ja disain toetab seda sõna. Peaaegu midagi üldise klassifikatsiooni (GC) osas ei ole kolmandaks nädalaks paika pandud, ja struktuursed valikud suunavad kõik samasse suunda: rohkem tõusu, vähem ajavõtmist, välismaa start ja dramaatiliselt üles ehitatud finaal.
Siin on, mis on 2026. aastal tõeliselt uut ja miks iga osa on oluline.
Barcelona Grand Départ, esimene kord. 2026. aasta Tour algab Barcelonas, 27. Grand Départ, mis toimub välismaal ja ainult kolmas Hispaanias, pärast San Sebastiánit 1992. aastal ja Bilbaot 2023. aastal. Võistlus avatakse Vahemere rannikul ja veedab kolm päeva Kataloonias, enne kui ületatakse Prantsusmaale.
Tour avab meeskonna ajavõistlus, esmakordselt alates 1971. aastast. Etapp 1 on 19,6 km meeskonna ajavõistlus (TTT) Barcelonas. Kuna TTT ajad arvestatakse individuaalselt üldarvestuses, avanevad esimesel päeval väikesed vahed ja tugevamad meeskonnad paigutavad oma liidrid kohe heasse positsiooni. See on haruldane viis võistluse alustamiseks ja sellel on olulised tagajärjed.
Ainult 26 km individuaalset ajavõistlust. See on ajalooliselt madal. Üksik individuaalne TT, etapp 16 26 km pikkusel marsruudil Genfi järve ääres, on ainus võimalus tugeval ajavõistlejal aega tagasi saada mägironijate vastu. Nii vähe selle tõttu annab marsruut tohutu eelise sellele, kes on parim järskudel tõusudel.
Kaheksa mägietappi ja viis tippfiniši. Tippfinišid toimuvad Gavarnie-Gèdre, Plateau de Solaison, Orcières-Merlette ja Alpe d'Huez, kaks korda. Etapp 3 Les Angles'i ja etapp 10 Le Liorani on samuti tõusuteed, nende kaheksa mägietapi sees.
Kümme täiesti uut etapi linna. 37 etapilinna ja -kohta, 10 esindavad Touril esmakordselt, sealhulgas Plateau de Solaison ja Thoiry. Prantsusmaal külastab võistlus 7 piirkonda ja 29 departemangu, ületades Pireneid, Massif Central'i, Vosges'i, Jura ja Alpe täpselt sellises järjekorras, geograafiline ülesehitus, mis peegeldab crescendo't.
Kokkuvõttes on need numbrid, mida meeles pidada: 3,333 km, 54,450 m tõusu, ainult 26 km soolo TT, 5 tippfiniši. See statistika on kiireim viis lugeda 2026. aasta Tour de France marsruudi iseloomu. See on mägironijate võistlus esimesest nädalast viimase nädalani.
Täielik Tour de France 2026 etappide nimekiri (viidatud tabel)
Enne analüüsi, siin on selgroog: iga 21 etapi kohta, koos kuupäevade, marsruudi, kauguse ja tüübiga. Lisa see järjehoidjaks. See on skannitav viidatud, mis tähendab, et sul ei ole kunagi enam vaja ajakava nullist kokku panna.
| Etapp | Kuupäev | Marsruut | Kaugus | Tüüp |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lau 4 Juul | Barcelona → Barcelona | 19.6 km | Meeskonna ajavõistlus |
| 2 | Püh 5 Juul | Tarragona → Barcelona | ~180 km | Mäestikuline (Montjuïc x3) |
| 3 | Esmas 6 Juul | Granollers → Les Angles | 196 km | Mägi (tippfiniš) |
| 4 | Teis 7 Juul | Pireneed / üleminek | — | Mäestikuline |
| 5 | Kol 8 Juul | Sprint etapp | — | Tasane |
| 6 | Nelj 9 Juul | Pau → Gavarnie-Gèdre | 186 km | Mägi (tippfiniš) |
| 7 | Reede 10 Juul | Sprint / põgenemine | — | Tasane |
| 8 | Lau 11 Juul | Massif Central'i jooks | — | Mäestikuline |
| 9 | Püh 12 Juul | Sprint etapp | — | Tasane |
| — | Esmas 13 Juul | Puhkepäev 1 | — | — |
| 10 | Teis 14 Juul | → Le Lioran | — | Mägi (tõusutee) |
| 11 | Koll 15 Juul | Sprint / üleminek | — | Tasane |
| 12 | Nelj 16 Juul | Põgenemise päev | — | Mäestikuline |
| 13 | Reede 17 Juul | Sprint etapp | — | Tasane |
| 14 | Lau 18 Juul | Vosges / Le Markstein plokk | — | Mägi |
| 15 | Püh 19 Juul | Champagnole → Plateau de Solaison | 184 km | Mägi (tippfiniš) |
| — | Esmas 20 Juul | Puhkepäev 2 | — | — |
| 16 | Teis 21 Juul | Évian-les-Bains → Thonon-les-Bains | 26 km | Individuaalne ajavõistlus |
| 17 | Koll 22 Juul | Alpi üleminek | — | Mäestikuline |
| 18 | Nelj 23 Juul | Voiron → Orcières-Merlette | 185 km | Mägi (tippfiniš) |
| 19 | Reede 24 Juul | Gap → Alpe d'Huez | 127.9 km | Mägi (tippfiniš) |
| 20 | Lau 25 Juul | Le Bourg-d'Oisans → Alpe d'Huez | 170.9 km | Mägi — Kuninglik etapp |
| 21 | Päike 26 Juuli | Thoiry → Pariis (Champs-Élysées) | ~130 km | Tasane (Montmartre x3) |
Mõned read selles tabelis teevad suure osa tööst. Etapid 6, 15, 18, 19 ja 20 on GC päevad, ning etapp 16 on ainus, mis premeerib puhtaid ajavõistluse spetsialiste. Tuleme igaühe juurde tagasi. Pane tähele kuju: kõige raskemad mäed on kuhjatud täiesti lõpupoole, just nagu Prudhomme kavandas.

Suure Avamise: kolm päeva Kataloonias (etapid 1–3)
2026. aasta Tour de France'i Barcelona start on rohkem kui postkaart. See on taktikalise koormusega avamine, mis võib GC-d segada enne, kui võistlus isegi Prantsusmaale jõuab.
Etapp 1 (Laupäev 4 Juuli): Barcelona → Barcelona, 19.6 km meeskonna ajavõistlus. Ratturid lahkuvad Fòrumist Vahemere rannikul ja lõpetavad Montjuïcil Estadi Olímpic Lluís Companys tipus, staadionil, mis kuulus 1992. aasta Barcelona olümpiamängudele. Sümboolika on sihilik ja sama on ka spordiefekt: TTT, mis ajastatakse individuaalselt GC jaoks. Meeskonnad, kellel on sügavaim jõud, nagu UAE, Visma, Red Bull, saavad siin sekundeid, mida mägimehed nõrgemates meeskondades lihtsalt ei suuda tasastel teedel tagasi saada. Oota, et esimene kollane särk on konkurent, mitte proloogispetsialist.

Etapp 2 (Pühapäev 5 Juuli): Tarragona → Barcelona, ~180 km, mägine. Marsruut naaseb Barcelonasse, et pakkuda energilist finaali kolme tõusuga Montjuïci ringil ja viimase tõusuga, mis on umbes 1.6 km pikk, sealhulgas 600 m lõik, mis ulatub 13%. See on päev punšeritele ja varajane test, kellel on tõusujalad. See on ka selline finish, kus hetkeline tähelepanematuse kaotus maksab GC ratturile kümme sekundit. Võistluses, kus on vaid 26 km ajavõistlust, on kümme sekundit tõeline raha.
Etapp 3 (Esmaspäev 6 Juuli): Granollers → Les Angles, 196 km. Esimene mäetapp ja esimene tippfinish, tõustes Katalooniast välja ja ületades Prantsusmaale Pyrenees'ides. Pärast kahte päeva närvilist, kukkumistele kalduvat võistlemist rannikul on see esimene tõeline GC sorteerimine, päev, mil saame teada, millised soosikud on heas vormis ja kellel on veel tööd teha.
Praktiline näpunäide vaatlejatele: esimesed kolm päeva on petlikult olulised. Mägiturneel kaotavad ratturid, kes kaotavad aega varakult kaootilistel Kataloonia teedel, järgmised kolm nädalat tagaajamisele. Ära lülita välja ainult sellepärast, et Alpid on veel 20 päeva kaugusel.
Kui peloton lahkub Hispaaniast, on GC-l juba ajutine kuju. See on ebatavaline nii vara ja see on otsene tagajärg meeskonna ajavõistluse avamisele.
Esimene nädal ja pikk keskosa: Pyrenees, Massif Central, Vosges ja Jura (etapid 4–15)
Keskne kaks nädalat on koht, kus juhuslikud eelvaated kaotavad teema. Siin on GC-le oluline lugemine, et te teaksite, milliseid päevi tegelikult jälgida.
Esimene suur Pyreneede test, etapp 6 (Nelj 9 Juuli): Pau → Gavarnie-Gèdre, 186 km. See on esimene suur Pyreneede tippfiniš ja esimene tõeline GC vastasseis. Gavarnie-Gèdre asub suurepärases kõrge mäe maastikus, ja pikk päev Pyreneedes sel ajal paljastab juba iga sõitja, kes pole valmis. Aja vahed on siin tavaliselt tagasihoidlikud, kuid tähendusrikkad. Soosikud jälgivad üksteist, ja esimesed tõelised lõhed ilmuvad.
Esimese puhkepäeva sissejuhatus, etapp 10 (Teis 14 Juuli): Le Liorani finiš. Massif Central pakub Le Lioranis pidevat, künklikku mägifiiniši Bastille'i päeval. See on selline väsitav etapp, mis ei krooni võitjat, vaid vaikselt kurnab jalgu. Selliste päevade kogunenud väsimus otsustab, kes jõuab kolmandal nädalal värske ja kes tühjana.
Sprintijate aknad. Selle ploki jooksul on tasased päevad, etapid 5, 7, 9, 11 ja 13, kus kiired mehed ja nende juhtgrupid võtavad üle ning GC kandidaadid püüavad lihtsalt turvaliselt grupis lõpetada. Need on teretulnud puhkepausid ronijatele ja vitriin puhastele sprinteritele, kellel pole mägedes lootust.
Vosges ja Jura plokk, esmakordne tippfiniš, etapp 15 (Püh 19 Juuli): Champagnole → Plateau de Solaison, 184 km. Vosges (mõtle Le Marksteini stiilis maastik) ja Jura tõstavad raskust enne tippfiniši Plateau de Solaison, mis ilmub Tour de'ile esmakordselt. Saabudes teise puhkepäeva eel, on see viimane suur GC test enne otsustavat Alpi plokki. Võimalus aega võita või lõks, mis jätab sind väsinuna päevadele, mis on kõige olulisemad.
Kogu keskosa teema on struktuur ja väsimus. Ükski päev siin ei pruugi Tour'i võita, kuid kumulatiivne koormus otsustab, kes jõuab Alpidesse värskena ja kes tühjana. Nutikad meeskonnad sõidavad need kaks nädalat ettevaatlikult, kaitstes positsiooni ja säästes iga matši etappideks 18, 19 ja 20.

Genfi järve individuaalne ajavõtt ja Alpi sissejuhatus (etapid 16–18)
Pärast teist puhkepäeva kaldub võistlus oma otsustavasse faasi, ja esimene samm on kogu Tour'i ainus individuaalne ajavõtt.
Etapp 16 (Teis 21 Juuli): Évian-les-Bains → Thonon-les-Bains, 26 km individuaalne ajavõtt. Jookseb mööda Genfi järve kallast, see on ainus võimalus võimsale ajavõtule, et ronijatest aega võtta. Ja see on lühike, vaid 26 km. Võrreldes viimaste Tour'idega, kus oli 50 km või rohkem individuaalset TT-d, on disaini eesmärk ilmne: piirates ajavõtu 26 km peale, on korraldajad teadlikult eemaldanud ronijate tavapärase puuduse. Selline sõitja nagu Evenepoel saab siit kasu, kuid ta ei saa piisavalt, et võistlust otsustada. Kõik, mis järve ääres avaneb, võidakse mägedes, mis järgnev, uuesti üle vaadata ja tõenäoliselt tagasi võtta.
Etapp 17 (Kolm 22 Juuli): Alpi ülemineku päev. Sild kõrgetesse mägedesse, võimalus põgenemiseks ja päev, mil GC meeskonnad püüavad enne tormi rahu hoida. Oodake embusi laskumistel, kuid oodake, et soosikud hoiavad tule.
Etapp 18 (Nelj 23 Juuli): Voiron → Orcières-Merlette, 185 km. Siin märkis Prudhomme viimase raputuse algust. Orcières-Merlette on tõsine tippfiniš ja avab kolme päeva Alpi ploki, 18, 19, 20, mis on tõhusalt üks pidev kolmeakti lahing kollase särgi nimel. Iga sõitja, kes on siin isegi veidi aeglasem, on sügavas hädas, sest järgmised kaks päeva muutuvad ainult raskemaks.
Praktiline näpunäide: kui teie ajakava sunnib teid valima vaid mõned etapid, mida otseülekandes vaadata, tehke need 18, 19 ja 20. Kõik, mis enne on, on ettevalmistus; see on tasu. Etapi 16 ajavõtt on kaardimängija, mis seab marginaalid, mida need kolm päeva kustutavad.
2026. aasta järjestuse geniaalsus seisneb selles, et ajavõistlus ja Alpi blokk on järjestikku. Ajavõistleja võtab särgi teisipäeval, kaitseb seda neljapäeval ja reedel ning seisab laupäeval silmitsi Kuninganna etapiga, kus kogu võistlus on mängus. Ei ole tasaseid etappe, kus varjuda, ainult mäed, kuni Pariisini.
Alpe d'Huezi kahekordne etapp selgitatud (etapid 19 ja 20)
See on keskpunkt, põhjus, miks 2026. aasta marsruuti peetakse klassikaks enne, kui ükski pedaal on pööratud. Kaks tipus lõppevat etappi Alpe d'Huezis järjestikustel päevadel, sügaval kolmandal nädalal. See on kõige agressiivsem finaal, mida Tour on aastaid julgenud.
Etapp 19 (Reede, 24. juuli): Gap → Alpe d'Huez, 127.9 km. Lühike, terav ja plahvatusohtlik. Alla 128 km, see etapp on loodud ilutulestikuks. See on liiga lühike, et pidada kulutuste sõda, seega algab võistlus varakult ja intensiivselt. See lõppeb klassikalise tõusuga Alpe'sse: 21 nummerdatud kurvi, mis on ilmselt kuulsaimad kurvid rattasõidus. Kuna etapp on nii kompaktne, ei saa meeskonnad lihtsalt tempot sõita ja seda kontrollida. Keegi ründab kaugelt ja GC seguneb.
Etapp 20 (Laupäev, 25. juuli): Le Bourg-d'Oisans → Alpe d'Huez, 170.9 km, Kuninganna etapp. See on päev. 5,600 m tõus 170.9 km jooksul, tõustes Col de la Croix de Fer, Col du Télégraphe ja Col du Galibier, mis ulatub 2,642 m, kogu 2026. aasta Touri kõrgeim punkt, enne lõplikku, ebatavalist lähenemist Alpe d'Huezile läbi harva kasutatava Col de Sarenne. Sarenne pool on erinev, metsikum tee tippu kui tavalised kurvid, kus on kahekohalised tõusud lähedal tippu. Pärast kahte ja pool nädalat võistlemist, kus kollane särk ripub igal pedaali pöördel, on see umbes nii raske, kui Touri etapp saab olla.
Koguge need kaks päeva kokku ja teil on 48-tunnine rünnak ühele mütoloogilisele mäele. Etapp 19 pehmendab välja; etapp 20 purustab selle. Kui ellujäänud laupäeva õhtul Alpe d'Huezile jõuavad, on 2026. aasta Tour de France praktiliselt otsustatud. Amatöör Étape du Tour 2026 kasutab just seda etapp-20 marsruuti, umbes 170 km ja umbes 5,400 m tõusuga, mis ütleb teile kõik, kui julm see on. See on loetelu väljakutse tuhandetele vabaaja ratturitele, ja profid sõidavad seda lõpuni kolme kõige raskema nädala lõpus rattasõidus.

Tõusustatistika: kui rasked on need mäed, tegelikult?
Proosa võib romantiseerida mäge; numbrid räägivad tõde. Siin on karmid statistilised andmed 2026. aasta Tour de France'i otsustavate tõusude kohta, et saaksite ise otsustada, miks etapp 20 on päev, mida kõik ringi joonistavad.
| Tõus | Pikkus | Keskmine kalle | Tipp kõrgus | Märkused |
|---|---|---|---|---|
| Alpe d'Huez (klassikaline) | 13.8 km | 8.1% | ~1,850 m | 21 kurvi; ikooniline lõpp |
| Col de la Croix de Fer | 24 km | 5.2% | ~2,000 m | Pikk tõus, avab etapi 20 |
| Col du Galibier | 17.7 km | 6.9% | 2,642 m | 2026. aasta Touri katus |
| Col de Sarenne | 12.8 km | 7.3% | — | Haruldane, metsik lähenemine Alpe d'Huezile; kahekohalised tõusud lähedal tippu |
Mõned asjad hüppavad silma. Galibier 2,642 m kõrgusel on koht, kus kõrgus ise muutub teguriks: õhk on õhem koos kogunenud väsimusega. Croix de Fer on petlikult raske, olles 24 km pikk; selle tagasihoidlik 5.2% keskmine varjab järsemaid tõuse ning see teeb oma kahju lihtsalt kestvuse tõttu. Ja Col de Sarenne on pöördepunkt. Selle asemel, et tuttavat 21-kurvilist tõusu Bourg-d'Oisans'ist, jõuab etapp 20 tippu Sarenne'i karmima ja üksildasema tee kaudu, kus topeltnumbrilised tõusud tippu võivad murda väsinud liidri, kes on juba Galibier'ist üle sõitnud.
Siis on klassikaline Alpe d'Huez ise, 13.8 km 8.1% kallakuga, tõustes umbes 1,120 m, et lõpetada 1,850 m kõrgusel. See on etapi 19 tõus ja see pole ka pehme valik. Kaks lõpetamist sellel mäel kahe päeva jooksul, pärast kõike, mis eelnevalt toimus, on 2026. aasta Tour'i määrav füüsiline väljakutse.
Otsustusraamistik — kuidas lugeda mägietappi televisioonis:
1. Kui pikk on viimane tõus? Pikem tähendab rohkem ajavahe ja vähem üllatusi.
2. Kui järsud on viimased 3 km? Järsem tähendab plahvatuslikke rünnakuid, mitte tempo sõitu.
3. Kui palju tõusu oli enne seda? Rohkem eelnevat tõusu tähendab, et lõpetamine premeerib vastupidavust üle jõu.
4. Kus see asub kolme nädala jooksul? Kolmanda nädala tõusud suurendavad iga nõrkust.
Kõigi nelja mõõtme järgi on etapp 20 rassi kõige raskem päev, mis ongi põhjus, miks see on see, mida võita.
Topelt Alpe d'Huez on haruldane: 1979, 2013 ja nüüd 2026
Enamik marsruudi juhendeid märgib, et Tour ei ole Alpe d'Huez'il kaks korda lõpetanud "alates 1979. aastast" ja liigub edasi. See detail on väärt täpset selgitamist, kuna see on tõeline segaduse punkt.
On kaks erinevat asja, mida inimesed mõtlevad, kui ütlevad "Tour tõusis Alpe d'Huez'ile kaks korda", ja need ei ole samad.
1979 — kaks eraldi, järjestikust etappi. 1979. aastal lõpetasid etapid 17 ja 18 mõlemad Alpe d'Huez'il järjestikustel päevadel. See on otsene ajalooline eelkäija 2026. aastaks: kaks eristuvat etappi, kummagi lõpp tippu, üks teise järel. See on formaat, mida 2026. aasta marsruut taastab pärast peaaegu pool sajandit.
2013 — kaks korda ühe etapi jooksul. 2013. aastal, 100. Tour'i ajal, tõusis marsruut Alpe d'Huez'ile kaks korda ühe päeva jooksul, kasutades Col de Sarenne'i ringi laskumiseks ja tagasi tõusmiseks. See oli üks etapp kahekordse tõusuga, erinev kontseptsioon kahest eraldi lõpetamisetapist.
2026 — kaks eraldi, järjestikust etappi, Sarenne'i pöördega. 2026. aasta disain naaseb 1979. aasta mudeli juurde: etapid 19 ja 20, kummagi lõpp Alpe'il, järjestikustel päevadel. Kuid see laenab 2013. aasta Col de Sarenne'i elementi, kasutades Sarenne'i mitte kui ringi ühe etapi jooksul, vaid kui ebatavalist lõppapproach'i etapil 20. See on nutikas kahe ajaloo osa sulandumine.
| Aasta | Formaat | Mis juhtus |
|---|---|---|
| 1979 | Kaks eraldi etappi | Etapid 17 & 18 lõpetasid mõlemad Alpe d'Huez'il, järjestikku |
| 2013 | Üks etapp, kahekordne tõus | Tõusis kaks korda ühe päeva jooksul läbi Col de Sarenne'i ringi |
| 2026 | Kaks eraldi etappi | Etapid 19 & 20 lõpetavad Alpe'il; etapp 20 läheneb läbi Col de Sarenne |
Nii et kui keegi küsib: "Millal oli viimane kord, kui Tour seda tegi?" on täpne vastus: kahe eraldi etapi formaat toimus viimati 1979. aastal ja ühe päeva kahekordne tõus toimus viimati 2013. aastal. 2026 taastab 1979. aasta formaadi, viidates 2013. aasta geograafiale, mis on põhjus, miks see tundub nii nostalgiline kui ka täiesti uus.
Kus 2026. aasta Tour de France võidetakse — ja kes selle võidab
Nüüd on otsus. Koguge kõik ülaltoodud kokku ja järeldus on raske vaidlustada: GC lahendatakse kõrgetes mägedes, viimases nädalas.
Loogika on struktuurne, mitte spekulatiivne. Ainult 26 km individuaalset ajakatset võrreldes 54,450 m tõusuga pole ajakatse spetsialistil peaaegu kuskil ehitada ületamatut edumaad. Üksik 26 km TT etapil 16 annab mõned sekundid parimatele ajavõistluses, kuid järgnevad päevad on Orcières-Merlette, Alpe d'Huez ja Kuninglik etapp, kus tõeline ronija võib võtta minuteid. Matemaatika töötab ainult ühes suunas.
Seetõttu on analüütiline konsensus, et etapid 18 kuni 20 on ala, kus kollane särk otsustatakse, kusjuures etapp 20 on ainus määrav päev. Kolmeaktine Alpi blokk, Orcières neljapäeval, lühike plahvatuslik Alpe reedel, 5,600 m Kuninglik Etapp laupäeval, on üles ehitatud nii, et seda on võimatu passiivselt kaitsta. Kes iganes hoiab särki selle nädalavahetuse eel, peab ellu jääma rünnaku all, ilma et oleks tasast etappi, kus taastuda enne Pariisi.
Võistlejad. Tadej Pogačar (UAE Team Emirates-XRG) on selge lemmik, püüdes rekorditükkide viiendat Touri tiitlit pärast oma võite 2020, 2021, 2024 ja 2025. aastal. Tema peamised rivaalid on Jonas Vingegaard (Visma–Lease a Bike), mägironija, kes on parimal viisil varustatud, et temaga kõrgetes mägedes võistelda, ja Remco Evenepoel (Red Bull–BORA–Hansgrohe), ainus mees, kes suudab tõeliselt aega võtta Genfi järve temposõidus. Raja kujundus on teatud mõttes referendum selle rivaliteedi üle: see eemaldab Evenepoeli temposõidu eelise ja sunnib otsustama järskudel kallakutel, kus Pogačar ja Vingegaard on kõige tugevamad.
Kiire ülevaade — kellele see rada soosib?
- Puhas mägironija: Suuresti soositud. 54,450 m tõusu, 5 tipus lõppevat etappi, GC otsustatakse ülesmäge. ✅
- Temposõidu spetsialist: Eelised puuduvad. Ainult 26 km soolo TT, millega töötada. ⚠️
- Üldine rattur tugeva meeskonnaga: Hästi paigutatud. TTT avamine premeerib tugevaid meeskondi ja pikk keskosa premeerib rattureid, kes vältida kaotusi. ✅
- Sprinter: Palju tasaste etappide võimalusi (etapid 5, 7, 9, 11, 13), kuid GC osalus puudub. 🏁
Viimase laupäeva panused on tohutud. Kui Pogačar saabub kollases särgis, on etapp 20 tema kroonimine või tema langus. Kui ta saabub taga ajama, on Kuninglik Etapp tema viimane ja parim võimalus. Igal juhul on 2026. aasta Tour de France üles ehitatud nii, et vastus tuleb Alpe d'Huez'il, ja me ei tea seda enne viimast tõusu.

Pariisi finaal ja Montmartre'i tõus (etapp 21)
Tour jõuab Pariisi pühapäeval, 26. juulil etapi 21, Thoiry → Pariis, umbes 130 km, lõpetades Champs-Élysées'l, nagu traditsioon nõuab. Kuid 2026. aastal säilib 2025. aastal tutvustatud pöördepunkt: finaal säilitab Montmartre / Rue Lepic tõusu, kolme tõusuga enne Champs-Élysées'le suundumist. Joon asub umbes 15 km kaugusel Sacré-Cœur'ist.
Aastaid oli viimane etapp protsessionaalne paraad, millele järgnes grupifiniš, GC oli ammu paika pandud ja päev oli šampanjatõstmine formaalsus. Montmartre'i kivid muutsid seda. Kolm sõitu Rue Lepic'i järsul kallakul toovad tõelise raskuse sellesse, mis oli kunagi tseremoniaalne finiš, avades ukse agressiivsele ratturile või julgele põgenemisele, et rikkuda sprinterite pidu kõige kuulsamal jalgrajal rattasõidus.
Praktikas on GC juba Alpe d'Huez'il eelmisel päeval otsustatud, seega ei ole etapp 21 kollase särgi päev. Kuid Montmartre'i lisamine tähendab, et see ei ole enam garanteeritud sprindigi, ja pärast nii rasket rada on elav, ettearvamatu sisenemine Pariisi sobiv viis 113. Tour de France'i lõpetamiseks.

Tour de France 2026 KKK
Millal algab ja lõpeb Tour de France 2026? 2026. aasta Tour de France toimub 4–26. juuli 2026. See algab Barcelona linnas meeskonna ajasõiduga laupäeval, 4. juulil ja lõpeb Champs-Élysées Pariisis pühapäeval, 26. juulil, pärast 21 etappi ja 2 puhkepäeva.
Kus algab 2026. aasta Tour de France? Barcelona, Hispaania, esmakordselt, kui Tour seal algab, ja ainult kolmas Grand Départ Hispaanias pärast San Sebastián'i (1992) ja Bilbao (2023). Etapp 1 on 19.6 km meeskonna ajasõit, esmakordselt, kui TTT avab Tour'i alates 1971.
Miks on 2026. aastal kaks Alpe d'Huez etappi? Korraldajad kujundasid marsruudi kolmanda nädala "crescendo", paigutades järjestikku Alpe d'Huez tippfinishid etappides 19 ja 20, et lahendada üldine klassifikatsioon dramaatiliselt. See on esmakordne alates 1979, kui Tour lõppes Alpe'l kahel eraldi, järjestikusel etapil.
Millal oli viimane kord, kui Tour tõusis Alpe d'Huez'le kaks korda? Kaks eraldi etappi: 1979 (etapid 17 ja 18). Kaks korda ühe etapi jooksul: 2013, kui 100. Tour kasutas Col de Sarenne ringi, et tõusta sinna kaks korda ühe päeva jooksul. 2026. aasta toob tagasi 1979. aasta kahe etapi formaadi, kus etapp 20 läheneb tippu läbi Col de Sarenne.
Kui pikk on Tour de France 2026 ja kui palju tõusu on? 2026. aasta marsruut katab 3,333 km koos 54,450 m kogutõusuga 21 etapi jooksul, sealhulgas 8 mäetappi ja 5 tippfinišit, kuid ainult 26 km individuaalset ajasõitu.
Milline etapp otsustab 2026. aasta Tour de France'i? Enamik analüütikuid osutab etapile 20, Kuninglikule etapile Le Bourg-d'Oisans'ist Alpe d'Huez'le: 170.9 km ja 5,600 m tõusu üle Col de la Croix de Fer, Col du Galibier (2,642 m) ja Col de Sarenne. Viimane nädal (etapid 18–20) nähakse laialdaselt kui koht, kus võidetakse kollane särk.
Kui palju tippfiniše on 2026. aasta Tour'il? Viis: Gavarnie-Gèdre (etapp 6), Plateau de Solaison (etapp 15), Orcières-Merlette (etapp 18) ja Alpe d'Huez kaks korda (etapid 19 ja 20). Les Angles (etapp 3) ja Le Lioran (etapp 10) on täiendavad tõusud kaheksa mäetapi seas.
Kas Tadej Pogačar osaleb 2026. aasta Tour de France'il? Jah. Pogačar (UAE Team Emirates-XRG) on selge lemmik, püüdes rekordit võrdsustavat viiendat Tour'i tiitlit pärast võitu 2020, 2021, 2024 ja 2025. Tema peamised rivaalid on Jonas Vingegaard (Visma–Lease a Bike) ja Remco Evenepoel (Red Bull–BORA–Hansgrohe).
Kas 2026. aastal on Pariisis Montmartre'i finiš? Etapp 21 lõpeb Champs-Élysées'l, kuid säilitab Montmartre / Rue Lepic tõusu 2025. aastast, kolme tõusuga enne lõppjooksu. Finišijoone asukoht on umbes 15 km kaugusel Sacré-Cœur'ist.
Millal toimub 2026. aasta Tour de France Femmes ja mis on uut? Tour de France Femmes 2026 toimub 1–9. august, 9 etappi ja 1,175 km (selle pikim marsruut alates 2022. aasta taastamisest), algab Lausanne'is ja lõpeb Nice'is. Peamine uudis on esimene naiste Tour'i tippfiniš Mont Ventoux'le (tõus Bédoin'i küljelt), koos 21 km individuaalse ajasõiduga Dijon'is ja lõpp Col d'Èze ringiga Nice'is.
2026. aasta Tour de France'i marsruut on mägironijate võistlus Barcelona meeskonna ajasõidust kuni viimase Alpe d'Huez tipu: 3,333 km, 54,450 m tõusu, vaid 26 km ajavõistlust ja finaal, mis on loodud otsustama kõike viimase 48 tunni jooksul ühel mäel. Markige 24. ja 25. juuli oma kalendrisse juba nüüd. See on järjestikune Alpe d'Huez nädalavahetus, kus 113. Tour de France võidetakse.
Ride in RydeCruz — jõudlusratta särgid hingavas Bamboo BreathTech kangas, tasuta ülemaailmne kohaletoimetamine.


